Vogue Open Day – Katja – Vogue fem choreo

Vogue Open Day – Katja – Vogue fem choreo

*scroll down for english*

Sziasztok!

Egy újabb meglepetést hoztunk el nektek. Most pénteken újra ellátogat hozzánk Katja, az első budapesti vogue ball zsűrije, aki egy hangulatos vogue fem koreót fog tanítani nektek. Gyertek és bulizzatok velünk egyet!

Időpont: 2020. 02. 14. 18:30

Beugró: 2000 HUF (a pénteki bérleteseknek ingyen)

Helyszín: Astoria táncstudió

Jelentkezés

Üdv,

MD team

 

Hi everyone,

We’ve a new suprise for you. This Friday Katja – one of the judges at the first vogue ball in Budapest – is visiting us again. She’s gonna bring a glamorous vogue fem choreo for all of you. Come and party with us! See you at class!

Date: 2020. 02. 14. 18:30

Price: 2000 HUF (if you have a Friday pass then it’s free for you)

Locale: Astoria dance studio

sign up here —->

Jelentkezés

See you there,

MD team