Vogue Dance Workshop with Katja Prodigy x Daniel Milan

Vogue Dance Workshop with Katja Prodigy x Daniel Milan

*English description below*

Kóstolj bele a vogue tánc világába, fejleszd a tudásod, és hangolódj az esti Black Is The Basic Ballra!

Workshop menete: Október 26, Szombat
12:00 – 13:15 – Arms Control Choreo with Daniel Milan
13:30 – 15:00 – Vogue Fem Choreo with Katja Prodigy

Helyszín: MD Dance Studio (5. Kerület, Semmelweis u. 1-3, )

Árak:
Elővételes jegy: 2019 Október 20 vasárnapig

2 óra: 5000 Ft
2019 Október 20 után és helyszínen
2 óra: 7000 Ft

Jelentkezés: https://forms.gle/QEUY94SnoiXsY9jY6
Férőhely: 50 Fő

Bemutatkozás a tanárokról:

KATJA PRODIGY (FINLAND)
2016-ban találkozott a vogue tánccal, ezalatt a rövid idő alatt Európa szerte ismert lett és sorra halmozta a győzelmeket. Vogue és commercial tudásának köszönhetően sok finn tehetségkutatóban és reklámban dolgozott táncosként. Egy éve tagja lett a Philadelphia-i központú The Legendary House Of Prodigy-nek, valamint szintén tagja a KiKi House Of Angels-nek. Úgynevezett ballroom mother-jével, Inxi Prodigyvel, és a Nordic Chapter-el teltházas vogue előadást hoztak létre “BITCH PLEASE” címmel. Most Magyarországra jön, hogy megossza vogue fem tudását és stílusát.

DANIEL MILAN (HUNGARY)
Az első aki itthon elkezdett vogue tánccal foglalkozni. Külföldi workshopokon szerezte tudását. 2017-ben tagja lett a New York-i központú Legendary Iconic Royal House Of Milan-nak. Az elmúlt években kategóriájában Európa-szerte győzelmeket aratott, nemzetközi zsűrivé és koreográfussá vált, valamint a magyar vogue közösség első számú építőjévé.

Várunk benneteket sok szeretettel!

Tanulj az első budapesti Vogue Ball külföldi zsűrijétől és szervezőjétől!: https://hiphoptanciskola.com/vogue-tanctanfolyam/

Többet szeretnél megtudni a vogueról? Kattints: https://hiphoptanciskola.com/what-is-vogue/

Üdv,

MD Team

__________________________________________________________

*In English*

Get a taste in vogue dance, improve your skills and knowledge and warm up for the Black Is The Basic Ball!

The Workshop: Saturday October 26.
12:00 – 13:15 – Arms Control Choreo with Daniel Milan
13:30 – 15:00 – Vogue Fem Choreo with Katja Prodigy

Location: MD Dance Studio:
5. District, Semmelweis street 1-3 (2-minute walk from Astoria metro station, the studio is located on the second floor of Magyarok háza)

Prices
Early tickets: before October 20
5000 Huf – 15 Euro / 2 classes
After October 20
7000 Huf – 21 Euro/ 2 classes

Application: https://forms.gle/QEUY94SnoiXsY9jY6
Capacity: 50 people

About teachers:
KATJA PRODIGY (FINLAND)
She encountered voguing in 2016 and she soon became known. Now she wins competition after competition. Thanks to her vogue and commercial dance skills she worked as a background dancer with finnish artists in different galas, tours and commercials. One year ago she became part of Philadelphia based The Legendary House Of Prodigy and she is also a member of the KiKi House of Angels. With her ballroom mother, Inxi Prodigy, and The Nordic Chapter Prodigys they made a sold out voguing piece called “BITCH PLEASE” in Stockholm in 2019. Now she comes to Hungary for the first time to share her knowledge, style and feeling in vogue fem.
DANIEL MILAN (HUNGARY)
As the first person to represent vogue and ballrom in Hungary he got his knowledge from workshops and balls abroad. In 2017 he became part of the Legendary Iconic Royal House Of Milan. In the past several years he’s won competitions all around Europe, became an international judge and choreographer, and built the Hungarian ballroom scene by teaching, organizing workshops and balls.

We look forward to seeing you there!

Come and learn from the judges of the first vogue ball in Budapest!: https://hiphoptanciskola.com/vogue-tanctanfolyam/

Click for more info on vogue dance style: https://hiphoptanciskola.com/what-is-vogue/

Regards,

MD TEAM