Új Felnőtt Hip-hop Csoport

Új Felnőtt Hip-hop Csoport

Sziasztok!

A felnőtt csoportjainak iránt egyre nagyobb az érdeklődés, így örömmel jelentjük be, hogy egy újabb felnőtt kezdő csoportot nyitunk nektek. Szeretettel várunk mindenkit aki már régóta el szeretett volna kezdeni táncolni vagy esetleg szeretne visszarázódni egy régi hobbiba és a nyarat egy kis hip-hoppal töltené. Az órákon az alapokkal kezdünk majd egyre érdekesebb dolgok felé haladunk, valamint koreográfiákat is tanulunk. Ha régóta gondolkozol, hogy megtanulj táncolni, itt az alkalom! Az órákat két fantasztikus tanárunk tartja, Varga Zsolt és Tillinger Alex.

Időpont: kedd és csütörtök 20:15 – 21:15
Helyszín: MD Dance Studio – Astoria 5. Kerület, Semmelweis u. 1-3,   – (Astoria metró megállótól 3 percnyi sétára van. MD Dance Stúdió a Magyarok házában a második emeleten van)

Ott találkozunk!

Jelentkezés