The Saga Vogue Dance Workshop – Leo Saint Laurent x Daniel Milan

The Saga Vogue Dance Workshop – Leo Saint Laurent x Daniel Milan

English description below*

Tanulj az első budapesti THE SAGA Mini Ball külföldi zsűrijétől és szervezőjétől! Kóstolj bele a vogue tánc világába, fejleszd a tudásod, és hangolódj az esti THE SAGA Mini Ball Metalic Editionre!

Workshop menete: Szombaton 1. Február
12:00 – 13:00 – European Runway with Mother Leo Saint Laurent
13:00 – 14:00 – New Way Choreo with Daniel Milan
14:00 – 15:00 – Vogue Fem with Mother Leo Saint Laurent

Helyszín:
MD Dance Studio (5. Kerület, Semmelweis u. 1-3, )

Beugró:
Elővételes jegy: Január 24 péntekig ( utalással vagy befizetés a tánciskolában)
3 óra: 6000 Ft
Január 24 után és helyszínen
3 óra: 7500 Ft

Előjelentkezés szükséges. https://forms.gle/F7x1f3of1sb86XJf6
Férőhely: 50 Fő

Bemutatkozás a tanárokról:

EUROPEAN MOTHER GEORGINA LEO SAINT LAURENT (GERMANY)
2008-ban a Tilburgban (Hollandia), a Fontys Dance Academy-n végzett és azóta sikeres szabadúszó művészként és koreográfusként dolgozik az európai tánc- és szórakoztatóiparban. A német Ballroom úttörőjeként is ismert, a Berlin Voguing Out szervezet (2011-2016) lértehozója és az első német ház – a Melody House (2012-2019) – alapítóanyja. Az elmúlt 7 év folyamatos munkájának és közösségépítésének köszönhetően Mother Leo és a Melody House a német Ballroom / Vogue kultúra vezető szereplőjévé vált, ami egyértelműen látszik az egyre nagyobb létszámú művészi és önkifejező közösségekből, NRW-től (NordRhein-Westfalen, német tartomány) kezdve Hamburgon keresztül Berlinig. 2019. július óta a Melody House átalakult és egyesítette erőit egy másik házzal – Iconic House of Saint Laurent – amelyet 1982-ben alapítottak NYC-ben, így képviselve az európai fejezetet (European Chapter) Georgina Leo Saint Laurent (European Mother) vezetésével. Az egyesülést követően az Iconic House nevében folytatódik a kollektív munka a Ballroomon belül, a nemzetközi Ballroom Scene-nel fókuszban, hogy hiteles és közérthető alapokat adjanak ennek a komplex szubkultúrának a megértéséhez.

DANIEL MILAN (HUNGARY)
Az első, aki itthon elkezdett vogue tánccal foglalkozni. Külföldi workshopokon szerezte tudását. 2017-ben tagja lett a New York-i központú Legendary Iconic Royal House Of Milan-nak. Az elmúlt években, kategóriájában Európa-szerte győzelmeket aratott, nemzetközi zsűrivé és koreográfussá vált, valamint a magyar vogue közösség első számú építőjévé.

Várunk benneteket sok szeretettel!

Üdv, Daniel Milan & MD Team

*In English*

Come and learn from the judge and organizer of THE SAGA vogue ball in Budapest! Get a taste of vogue dance, improve your skills and knowledge and warm-up for THE SAGA Mini Ball Metalic Edition!

The Workshop: Saturday 1st February
12:00 – 13:00 – European Runway with Mother Leo Saint Laurent
13:00 – 14:00 – New Way Choreo with Daniel Milan
14:00 – 15:00 – Vogue Fem with Mother Leo Saint Laurent

Location: MD Dance Studio:
5. District, Semmelweis street 1-3 (2-minute walk from Astoria metro station, the studio is located on the second floor of Magyarok háza)

Prices
Early tickets: before Jan. 24.
6000 Huf – 20 Euro / 3 classes
After Jan. 24.
7500 Huf – 25 Euro/ 3 classes

Capacity: 50 people
Registrate: https://forms.gle/F7x1f3of1sb86XJf6

About teachers:
EUROPEAN MOTHER GEORGINA LEO SAINT LAURENT (GERMANY)
Graduated with a bachelor of performing Arts from the Fontys Dance Academy in Tilburg (Netherlands) in 2008 and since then has been working successfully as a freelance Performer and Choreographer in the European Dance & Entertainment Industry. She is known as the pioneer of Ballroom in Germany, the founder of the organization Berlin Voguing Out (2011-2016) and the Mother of the first German House – the House of Melody (2012-2019). Through steady work and community building in the last 7 years Mother Leo & the House have made their mark as the leading force for Ballroom/Vogue culture within Germany, visible through a growing artistic and self-expressive community from NRW, to Hamburg to Berlin. Since July 2019 the House of Melody has transformed and joined forces with the Iconic House of Saint Laurent (founded 1982 in NYC), representing the European Chapter under the leadership of European Mother Georgina Leo Saint Laurent. In the name of this Iconic House the collective will continue their work within Ballroom, focusing on exchange with the international Ballroom Scene to provide authenticity and understanding for the complex structures of this culture.

DANIEL MILAN (HUNGARY)
As the first person to represent vogue and ballroom in Hungary he got his knowledge from workshops and balls abroad. In 2017, he became part of the Legendary Iconic Royal House Of Milan. In the past several years he’s won competitions all around Europe, became an international judge and choreographer, and built the Hungarian Ballroom Scene by teaching, organizing workshops and balls.

We look forward to seeing you there!

Regards, Daniel Milan & MD TEAM