MD Season 20/21 – Szeptemberi Beiratkozás

MD Season 20/21 – Szeptemberi Beiratkozás

//Scroll down for English//

Köszöntünk az MD-ben!

Mielőtt bemutatnánk az idei órarendet, szeretnénk köszönetünket kifejezni az MD közösségnek, akik hatalmas támogatással segítettek bennünket, hogy a pandémia időszak alatt is megmaradjon az MD életérzés online, majd az újranyitást követően az egész nyár folyamán, és hogy együtt nyomtunk végig ezt az iszonyatosan pörgős nyarat és kovácsolódtunk még szorosabb barátokká. Most pedig élvezhetjük a közös munka gyümölcsét és egy új második teremben is táncolhatunk az Astorián.

Szeptemberben 24 csoportba várjuk a jelentkezéseiteket, 2 helyszínen és 3 teremben.
Órarend: https://hiphoptanciskola.com/orarend/
Természetesen az év folyamán további programokkal, workshopokkal és élményekkel készülünk nektek.

Nem kell megijednetek, hiszen átlátható jelentkezéssel és órarenddel szolgálunk. Hétfőtől péntekig minden csoporttípusunknak van órája. Nyugodtan add le most a jelentkezésedet! Ha még nem tudod az iskolai órarendedet akkor is jelentkezz bátran, hiszen lesz lehetőséged megváltoztatni menetközben.

Jelentkezés

Kezdés:
2020. Szeptember 7. hétfőn Astorián és Arany Jánoson
Gyorsított jelentkezés: MD-seknek elég egy üzenet küldeni nekünk és felírunk benneteket a listára. ( masterdancetanciskola@gmail.com )

Ha szeretnétek a kezdés előtt kipróbálni az óráinkat, azt megtehetitek az augusztus 31-től kezdődő MD Grand Opening Week-en. Továbbá azért is érdemes eljönni, mert ezen a héten további 5.000Ft-os kedvezményes áron juthattok hozzá a szeptemberi korlátlan havi bérlethez.

Jelentkezés

Várunk titeket sok szeretettel!
MD Team

 

// In English//

Welcome to MD!

Before showing you the timetable for this year, let us first thank our prescious MD family. The community that didn’t lose faith in us during the global pandemic, attended classes online and became even closer during the summer courses. Thank you for working hard all summer and let us celebrate with the opening of a second room at our Astoria studio.

We welcome you in 25 courses, 2 locations and 3 rooms from September. Timetable: https://hiphoptanciskola.com/orarend/
It goes without saying that we are prepearing workshops and various programs for the upcoming year. No need to panic, we provide you with a clear-cut timetable and registration form. Each type of course has a class from Monday to Friday. Feel free to register now! If you don’t know your school schedule yet, you can still register. You can change your registration later on.

Jelentkezés

Starting dates: Monday 7th September 2020 – at Astoria Studio and Arany János Studio

Speed registry: MD students are only required to send a message to us and we will so the rest for you. (masterdancetanciskloa@gmail.com)

If you would like to try out our classes before entering, you are welcome at our MD Grand Opening Week starting Aug 31. Another reason to come is that if you attend this week you get a HUF5000 discount from September’s unlimited pass fee.

Jelentkezés

Can’t wait to see you there!

MD TEAM