MD High Heels Class

MD High Heels Class

Sziasztok!

Örömmel jelentjük be a már régóta várt magassarkús óra elképesztő tanárát egyenesen Finnországból, Katja Rauhalát!
Ezeken az órákon igazán nőies, de egyben változatos koreográfiákat tanulhattok, a gyors és energikustól kezdve a lassu és érzékiig egyaránt. Mindezek mellett megtanulhatjátok a magassarkúban való vonuláshoz és táncoláshoz szükséges technikákat és kisugárzást, amik nem csak az órákon de a mindennapokban is hasznosnak bizonyulhatnak!
A magassarkús tanfolyami órák minden héten pénteken lesznek 18:00-19:15-ig. Az első óra november 19.
Addig is, éljetek a ForYou órák lehetőségével, és gyertek el az első ingyenes MD High Heels classra! Ne felejtsétek el leadni a jelentkezést.

Jelentkezés

Üdvözlettel,
MD TeamWe are pleased to announce the amazing teacher of the long-awaited high heel class all the way from Finland, Katja Rauhala!

In these classes, you can learn truly feminine but varied choreographies, from fast and energetic to slow and sensual. In addition, you will learn the techniques and attitude of how to walk and dance in high heels, which can prove useful not only in class but also in everyday life.

The High Heels classes will be on Fridays every week from 18:00 to 19:15. The first class is on November 19.

In the meantime, join the ForYou classes and come to the first free MD High Heels class! Don’t forget to register!

Jelentkezés

Best regards,
MD team