Ingyenes Online Táncórák az MD-ben

Ingyenes Online Táncórák az MD-ben

*scroll down for english*

Sziasztok!

Fantasztikus hírünk van számotokra, tánciskolánk elindított egy ingyenes online tánckurzust, aminek a keretében tánctanáraink profi, jó minőségű videókon oktatnak titeket hip-hop és vogue táncra. Tánciskolánk mindig is fontosnak tartotta a tánc közösségépítő erejét. Bár a mostani helyzet fizikailag elszakítja egymástól az embereket, mi pozitívan állunk hozzá és szeretnénk a legtöbbet kihozni belőle, amit csak lehet. Ezért is gondoltunk arra, hogy kurzusunk egy részét ingyenes indítjuk útjára, hogy az otthon töltött időt ti is aktívabban, boldogabban tudjátok eltölteni.

Ez az új oktatási forma remek lehetőség arra, hogy belekóstolj a táncba, hiszen teljesen rugalmas. Bátorítunk minden jelenlegi MD-s diákot és tánc iránt érdeklődőt arra, hogy az elsajátított lépéseket, koreográfiákat levideózza és megossza velünk, a tanárokkal vagy akár a rokonokkal, barátokkal, ezzel is egy kis izgalmat, újdonságot csempészve a hétköznapokba. Nyugodtan használjátok a #stilldancingtogether-t, illetve taggeljetek minket is, hogy minél többetek videójában lelhessük mi is örömünket.

Aki kedvet kapott az élő órákra, azokat sok szeretettel várunk.

Jelentkezés

Pacsi,

MD team

*in English*

Hi everyone,

We have fantastic news for you our dance school has launched a free online dance course where our dance teachers will teach you high-quality videos on hip-hop and vogue dance. Our dance school has always believed in the community building power of dance. Although the current situation is physically separating people, we are positive about it and want to get the most out of it. That’s why we thought about starting part of our course for free, so that you can spend the time at home more actively and happily.

This new form of education is a great opportunity for you get the taste of dancing as it is completely flexible. We encourage all current MD students and dance enthusiasts to share the steps, drills, routines, choreographies they’ve learned, with their teachers or even with relatives and friends, bringing some excitement and novelty to their everyday lives. Feel free to use #stilldancingtogether or tag us so we can see your video and get some positive energy from you as well.

Peace out,

MD team