• Astoria Stúdió - A-terem

Jelentkezek egy tanfolyamra

Tanfolyam típusok

Új vagy nálunk?

Válaszd ki a számodra legszimpatikusabb csoportot. Add le bátran a jelentkezésedet. A regisztráció után visszaigazoló e-mailt küldünk neked, hogy mikor tudsz eljönni hozzánk.Amennyiben egy már betelt csoportot választottál, kérjük keress másik megfelelő időpontot. Esetleg ha várólista jelülésű csoportot néztél ki, picit kell várnod a sorra kerülésre.

Koreográfia - koreó

A tánckoreográfia órákon a diákok egyaránt tanulnak rutinokat, tréningeket, technikákat és magas számban tánckoreográfiákat. Ezek az órák nem konkrét stílushoz kötöttek, hanem az adott tanár mozgástárából és érzésvilágából tevődik össze, változatos zenékre. Inspirálódhat hip-hop-ből vagy az utcai táncokból és más stílusokból.

Hip-hop

A hip-hop táncórákon egyaránt tréningeken és technikázáson vehetnek részt a diákok, valamint koreográfiákat is tanulhatnak, amelyek csak a hip-hop mozdulataiból és technikájából tevődnek össze.

Vogue órák

Ennek az órának a célja, hogy bemutassa és közismertté tegye hazánkban ezt az igazán magával ragadó, egyedi táncstílust. Az MD keretein belül a stílust magyarország első számú képviselőjétől Móritz Dánieltől ( Daniel Elle ) tanulhatjátok meg. Választhattok kezdő, haladó, nyitott és koreós csoportok közül is. Vágj bele és érezd át a vogue ,,vibe"-ot!

High heels

Ezeken az órákon igazán nőies, de egyben változatos koreográfiákat tanulhattok, a gyors és energikustól kezdve a lassú és érzékiig egyaránt. Mindezek mellett megtanulhatjátok a magassarkúban való vonuláshoz és táncoláshoz szükséges technikákat és kisugárzást, amik nem csak az órákon, de a mindennapokban is hasznosnak bizonyulhatnak!

Girls táncóra

Egy igazi csajos óratípus, ahol kizárólag dögös és sexy koreográfiákat sajátíthattok el. Természetesen mindenkit szeretettel várunk ezen az alkalmon, nemi identitástól függetlenül akinek megjött a kedve és szeretné átélni a fantasztikus hangulatot, amit az órákon szoktunk érezni.

House

A House tánc az utcai táncok kategóriájába tartozik, az elmúlt 40 év során számos alműfajjal bővült. Alapvetően egy elég improvizatív, kreatív, játékos és fluid stílusról van szó. Ha eddig is kedvelted a House zenét, most lehetőséged van megismerni ennek tánclépéseit is egyaránt. Ha valami újat próbálnál ki feltétlenül tudjuk neked ajánlani ezeket az órákat.

Kezdő Csoport

Tedd meg velünk az első lépésedet, vagy rázódj velünk vissza a táncos életbe. A kezdő csoportok alkotják az MD új generációját, akik roppant lelkesek és rohamosan fejlődnek. Sokan itt teszik meg az első tánclépésüket, mégis, a gálán már mindenki magabiztosan áll színpadra.

Középhaladó

Ezeket az órákat azoknak terveztük, akik úgy érzik, hogy szeretnének továbblépni a kezdős szintről. Az órákra tehetséges, céltudatos és ambíciózus diákok járnak. Higgy magadban és fejlődj velünk!

Haladó

Ha elhivatott vagy, mindened a tánc és régóta csinálod, ez számodra a megfelelő választás. Ebben a csoportban már régi, hűséges tagokkal találkozhatsz, akik a kezdetektől velünk vannak és velünk együtt fejlődnek. Ide 14 év fölöttiek jelentkezését várjuk. Ha elég jó vagy, jelentkezz!

Felnőtt Csoport

Budapesten mi képviseljük a legszívonalasabb felnőtt hip-hop táncoktatást. A fiatal felnőtteknek és felnőtteknek az MD a legjobb választás arra, hogy megtanuljanak táncolni kezdő szintről a középhaladóig egy jó közösségben. Nálunk kötetlenül fejlődhetsz, levezetheted a stresszt és kizökkenhetsz a szürke hétköznapokból. Valósítsd meg velünk a régi álmodat! Minden 18 és 36 év közötti jelentkezőt szeretettel várunk! Ha esetleg angolul szeretnél tanulni, nemzetközi környezetbe, jelentkezz az international class-ba.

GYEREK CSOPORT

Ezen az órán 7 éves kortól fogadjuk a srácokat. Játékos stílusú alkalmainkon legkisebb diákjainkat is bevezetjük a tánc világába, ez remek alkalom lehet a napvégi energiák levezetésére. Szeretettel várunk minden gyereket, aki szeretné kipróbálni a táncot és felejthetetlen élményeket szerezni közösségünkben.

International Class

A nemzetközi csoportjainkban világszerte mindenhonnan vannak diákjaink. Ez Zsolt tanárunk vezetésével folyik. Az órák angolul zajlanak, kezdő és középhaladó szintű táncokkal. Magyar diákok is vannak, de az international vibe minden órán garantált. Ha érdekel ez az izgalmas hangulat, jelentkezz! Minden 18 év fölötti érdeklődőt várunk!

Open Class

Ezeken az alkalmakon várunk szeretettel mindenkit, aki kipróbálná magát óráinkon. Általában ezeken az órákon koreográfiákat sajátíthattok el különböző táncosoktól. Egyaránt boldogan fogadjuk a külsős és az MD-s diákjainkat is ezen napokon! Az órák óradíjasak, bérleteseknek pedig természetesen díj nélkül látogatható.

Jelentkezz te is hozzánk!

Hétfő & Szerda

Kedd & Csütörtök

Áraink
    Havi bérlet 1 csoportra*17 000 Ft
    Havi bérlet 2 csoportra28 000 Ft
    Korlátlan havi bérlet32 000 Ft
    Órajegy3 500 Ft
    Félhavi**11 000 Ft
    1 pénteki csoport11 000 Ft
    2 pénteki csoport17 000 Ft
    * Havi bérlet: Az adott hónapra vonatkozik. ** Félhavi bélet: Ha a csoportod óráinak csak a felén tudsz résztvenni. A fizetést készpénzzel, bankkártyával , utalással és webshopon is tudod rendezni.