Vogue Fem Collab – Katja Prodigy & Daniel Milan – Oct 07

Vogue Fem Collab – Katja Prodigy & Daniel Milan – Oct 07
Sziasztok!
Örömmel jelentjük be, hogy egy újabb érdekességgel készültünk nektek! Egy vogue fem collab choreo workshop, melyet két ismerős arc, Katja Prodigy & Daniel Milan fog tartani. Egy remek lehetőség, hogy mindenki rákészüljön az esti The Saga Mini Ball-ra, melynek infóival hamarosan jövünk!
Beugró: 3000Ft
Kezdés: 11:00, okt. 17. Szombat
Helyszín: MD Dance Studio 5. Kerület, Semmelweis u. 1-3,
Jelentkezés a workshopra:
https://forms.gle/vUbDWff8D7ZJjs2E7
Hi everyone!
We are happy to tell you about this new thing we arranged for you! A vogue fem collab choreo workshop by the well-known Katja Prodigy & Daniel Milan. This is a great opportunity to get ready for the Saga Mini Ball that same evening, informations on that coming out soon!
Price: HUF3000
Start: 11:00 Sat, 17 Oct
Location: MD Dance Studio 5. Kerület, Semmelweis u. 1-3,
Registration for the workshop: https://forms.gle/vUbDWff8D7ZJjs2E7