Új tanár érkezik az MD-be: mint Katona Péter

Új tanár érkezik  az MD-be: mint Katona Péter

Sziasztok!

Hatalmas örümünkre szolgál belejelnteni, hogy új tanár érkezik hozzánk az MD-be, aki nem más, mint Katona Péter! Egy igazi magyarországi OG arc, akinek elképesztően mély tudás van a birtokában mind hip-hop, mind más stílusok tekintetében is. Egyaránt otthon van a freestyle és a koreográfiák világában, hiszen több, mint 13 éves tapasztalattal rendelkezik. Elképesztő eredményeket ért el hazai és nemzetközi versenyeken is. Mindzek mellett Dj és producerként is tevékenykedik, mivel szenvedélyesen szeret mindent, ami a tánchoz és a kultúrához kötődik. Az órái garantáltan a legjobb hangulatban telnek, hiszen Peti az egyik legkedvesebb és legvidámabb tanár, igazi MD-s személyiség!

Gyere és próbáld ki a legújabb tanárunk óráit!

Időpontok:

  • Hétfő és szerdán 16:00 kezdő tini Hip-hop
  • Hétfő és szerdán 18:00 haladó Hip-hop

Start: Október 4.

Jelentkezés

Üdvözlettel,

MD Team