Új kezdő tánc csoport a Master Dance Tánciskolábaan!

Új kezdő tánc csoport a Master Dance Tánciskolábaan!

Régóta szeretnél elkezdeni táncolni? Régebben táncoltál és most újra kedvet kaptál? Levezetnéd valamivel a mindennapos stresszt? Esetleg lemaradtál a januári jelentkezésről? Vagy csak szimplán jó hangulatra és jó társaságra vágysz? Ha ezek közül bármelyik igaz rád, akkor nálunk a helyed! 🙂

Nem régiben új tanár érkezett hozzánk, aki menő stílusával és pozitív kisugárzásával rengeteg új energiát hozott a Tánciskolánkba. A neve Varga Zsolt. Ő fogja biztosítani a tánc órákon a jó hangulatot és az ő segítségével fejlődhettek majd hétfőnként és szerdánként 17.00-tól 18.00-ig.

Ha kedvet kaptál, akkor ott a helyed a Master Dance Tánciskolában március 05-én 17.00-kor! 🙂

Szeretettel várunk mindenkit, aki szereti a zenét, szereti a Hip-hop stílust, vagy akár szívesen megismerkedne vele. Nálunk jó közösség vár rád és barátokra lelhetsz, emellett megismerkedhetsz a Hip-hop minden oldalával. Rengeteget fejlődhetsz és nálunk önmagadra találhatsz. 🙂

Gyere el hozzánk március 05-én 17.00-kor. Megismerkedhetsz Zsolt stílusával és kipróbálhatod magad!

Új Helyszín: Master Dance ( NarancsTerem) VII. kerület Dohány utca 5 B. (Astoria metró megállótól 1  percnyi sétára van.)

Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk!

Add le most a regisztrációt és biztosítsd be a helyedet.  🙂

 

Tetszik és jelentkezek.