Új kezdő tánccsoport a Master Dance Tánciskolában!

Új kezdő tánccsoport a Master Dance Tánciskolában!

Régóta szeretnél elkezdeni táncolni? Régebben táncoltál és most újra kedvet kaptál? Levezetnéd valamivel a mindennapos stresszt? Esetleg lemaradtál a januári jelentkezésről? Vagy csak szimplán jó hangulatra és jó társaságra vágysz? Ha ezek közül bármelyik igaz rád, akkor nálunk a helyed!

A tánciskolában mindig van kezdő csoport, ahova folyamatosan, bármikor be tudsz csatlakozni!

Szeretettel várunk mindenkit, aki szereti a zenét, szereti a Hip-hop stílust, vagy akár szívesen megismerkedne vele. Nálunk jó közösség vár rád és barátokra lelhetsz, emellett megismerkedhetsz a Hip-hop minden oldalával. Rengeteget fejlődhetsz és nálunk önmagadra találhatsz.

Add le most a regisztrációt és biztosítsd be a helyedet.

Jelentkezés

Üdvözlettel,
MD Team