MD Open Friday – Vol 1

MD Open Friday – Vol 1

//Scroll down for English//

Sziasztok!

Az idei évben egy újdonságot hoztunk el nektek MD Open Friday néven. Ezeket az órákat havi szinten különböző tematikákra bontottuk le, hogy minden területen mélyebb tudást és változatos élményeket tudjunk biztosítani nektek.

Az első hónap a koreográfiáké, melyet két feltörekvő fiatal mellett az egyik nagy tudású hip-hop tanárunk tesz emlékezetessé. Célunk ezzel a programmal, hogy teret adjunk az új tehetségeknek, mint diákok és tanárok, hogy tapasztalatot szerezzenek és hasznos tippekkel és visszajelzésekkel gazdagodjanak az órák után.

Szeptember. 18. – 17:15-18:45
Szaniszló Kristóf – Koreográfia (középhaladó)

Szeptember 25. – 17:15-18:45
Tillinger Alex – Hip Hop Koreográfia (haladó)

Október 2. – 17:15-18:45
Pénzes Renátó – Koreográfia (középhaladó)

Óra jegy: 2000 Ft
Korlátlan bérleteseknek ingyenes.

Az órák limitált férőhelyesek, valamint előjelentkezés szükséges!
Jelentkezés: https://forms.gle/9KtbLPAZPrBmbzf37

Helyszín: MD Dance Studio (Semmelweis utca 1-3)

Várunk mindenkit sok szeretettel!
MD Team

_______

In English:

Hi everyone!

This year we bring you a new sensation, the MD Open Friday. These classes have a unique theme each month so you can be introduced to multiple fields of dance and we can ensure a varied exprerience. The first month’s theme is choreography, presented to you by two upcoming young Hungarian choreographers and one of our teachers. Our goal with this is to provide a place for the upcoming generation to grow as a teacher and a student, have work exprerience and receive useful tips after the classes.

September. 18. – 17:15-18:45
Szaniszló Kristóf – Choeography Dance (Intermediate)

September 25. – 17:15-18:45
Tillinger Alex – Hip-Hop Choeography (advanced)

October 2. – 17:15-18:45
Pénzes Renátó – Choeography Dance (Intermediate)

Class fee: 2000 Ft
Free all members with unlimited pass.

Sigh Up: https://forms.gle/9KtbLPAZPrBmbzf37

Place: MD Dance Studio (Semmelweis utca 1-3)

We look forward to seeing you all!

MD Team