MD 21′ Szeptemberi beiratkozás – New Season

MD 21′ Szeptemberi beiratkozás – New Season

Sziasztok!

Először is köszönjük nektek a nyarat!☀️ Elképesztően jók voltak az órák, és hihetetlen élményekkel gazdagodtunk a táborokban!🌴 Így most újult erővel futunk neki a szeptemberi kezdésnek!💥

A ’21/22-es es szezonban a már jól megszokott energiák és elengedhetetlen hangulat mellett új tanárokkal és új izgalmas óratípusokkal érkezünk, így mindenki meg fogja találni a számára legjobb stílust, vagy lesz lehetősége elmélyülni  ezek tömkelegében is!
Jelenleg hip-hop, tánckoreográfia, vogue és jógatánc órákon vehettek részt, de hamarosan bejelentjük a további újdonságokat is!

A tanfolyamokra egyaránt várunk gyerekeket, tiniket és felnőtteket, kezdőtől egészen a tapasztalt középhaladó szintig. Nálunk mindenki megtalálja a számára megfelelő csoportot, és a fejlődés mellett biztos lehet benne, hogy a legbarátságosabb társaságban táncolhat önfeledten!

Start: Szeptember 6.
Add le most a jelentkezést és éld át velünk 2021-ben az MD életérzést!

Jelentkezés

Gyorsított jelentkezés a meglévő MD-s táncosoknak: elég egy üzenet küldeni nekünk és felírunk benneteket a listára. ( masterdancetanciskola@gmail.com )

//English//

Hi!

Thank you so much for the summer! ☀️The classes were amazingly good and we had an incredible experience in the camps! 🌴So now we start September with renewed energy!💥

In the ’21 / 22nd season, in addition to the already well-accustomed energies and essential atmosphere, it comes with new teachers and exciting new types of classes so everyone can find the best style or have the opportunity to go full out and learn all of them! You were currently able to attend hip-hop, dance choreography, and vogue classes, but more news will be announced soon!

Courses are known for children, teens, and adults, from beginners to experienced intermediate levels. With us, everyone can find the right group for them, and in addition to development, you can be sure that you can dance in the friendliest company!

Start: 6th September
Apply now and experience the MD feeling of life with us in 2021!

Jelentkezés

Fast registry: MD students are only required to send a message to us and we will so the rest for you. (masterdancetanciskloa@gmail.com)