Új kezdő csoportok indulnak októberben

Új kezdő csoportok indulnak októberben

A nagy érdeklődésre való tekintettel elindítunk további két kezdő csoportot. Mint tudjátok, szeptemberben 13-ától új csoportot indítunk útjára, és sikerült teljesen feltöltenetek. 🙂

Azonban sokan jeleztetek nekünk, hogy csak októberben tudjátok elkezdeni a táncot a suli kezdési teendők miatt.

Van egy csodálatos hírünk számotokra, nem maradtatok le még semmiről, hiszen Tillinger Alex vezetésével két teljesen új kezdő csoportot nyitunk, ahová várjuk az érdeklődőket. Két féle kezdő csoportunk indul most, az egyikbe azokat várjuk, akik első tánclépésüket készülnek megtenni és most először kóstolnának bele a hip-hop dance világába (kezdő alap), a másikba olyanokat akik folytatnák a táncot, de még nincsenek előrehaladottabb szinten.

Hogy mit kell tudni Alexről :

Alex a magyar táncos világ egyik legkiemelkedőbb fiatal tehetsége. Számtalanszor ért el dobogós helyezést versenyeken. Csapat szinten, és egyéniben egyaránt. Jelenleg a Side Effect, Magyarország legeredményesebb fiúcsapatának tagja. Nem utolsó sorban Alex egyike azon kevés táncosoknak, akik magas szinten tudnak freestylet és koreográfiát is előadni.

Az ő személyisége és elhivatottsága a tánc iránt, új energiákat hozott hozzánk. Mi már most szerelmesek vagyunk belé.

Ha tetszett a kis ízelítőnk, akkor add le a jelentkezési lapot és találkozunk október 2-án.

Jelentkezem!

Astoria Helyszín:

NarancsTerem, VII. kerület Dohány utca 5 B. (Astoria metró megállótól 1  percnyi sétára van.)

Időpont:

Basic Kezdő: kedd-csütörtök 17.00-18.00-ig.

Kezdő: kedd-csütörtök 18.00-19.00-ig

Havi tandíj: 10.000Ft

Jelentkezem!