MD Showcase 18′ Videó

MD Showcase 18′ Videó

Középhaladósaink idén szeptembertől egy egészen más, új világba csöppentek. Egy olyan stílust, egy olyan hangulatot próbáltak ki, amit előtte még soha. Kezdetben valóban csak valami új volt, valami más. Ahogy telt az idő, ahogy egyre többet gyakorolták, ez az egész mindannyiuk számára több lett ennél. Mindenkinek benne van a szíve, lelke ebben a táncban. Mindenki önmagára talált és ki tudta fejezni magát ezáltal a koreográfia által. Ez a projekt mindekinek sokat jelentett. Nagy előrelépés ez a tánciskola életében. Most egy olyan irány lopta be magát az MD-be, ami eddig nem volt nálunk megtalálható. Ezek a táncosok most Évivel együtt kezdték el bontogatni szárnyaikat ebben a műfajban. Talán most először tudtak valódi érzelmekből táncolni és tényleg kifejezni önmagukat a tánc által. Ezáltal a középhaladós csoportunk magasabb szintre lépett.

Fontosnak találtuk, hogy ezt mind iskolánk többi diákja és tanára is átélje velünk együtt. Ezért szerveztünk egy showcase-t, hogy magmutathassuk mindenkinek. Ezen az eseményen majdnem az egész tánciskola részt vett. Szuper élmény volt az előadóink és a nézőink számára is. A teremben minden szív egyszerre dobbant a táncért. Ebben a hangulatban készült el ez a videó. Fogadjátok sok szeretettel az MD DollSouls projekt eredményét!