Érkezik a World Of Dance!

Érkezik a World Of Dance!

Most májusban kerül megrendezésre a világ legnagyobb táncos versenye, ahol a világ összes táncosa összemérheti a tudását. 🙂

Akár hívhatjuk ezt a táncosok olimpiájának is. 😉 Az amerikai műsor biztosan meg fogja mozgatni a világot, és el fogja szédíteni a táncimádókat, hiszen nem is akármilyen zsűrik jöttek össze. Biztosan láthatjuk Jennifer Lopez-t, Derek Hough-t és Ne-yo-t a képernyőkön. Végül és nem utolsó sorban, fogjuk látni Jenna Dewantatum-ot műsorvezető szerepben. 🙂

 

Kíváncsian várjuk a jelentkezőket, hiszen bárki jelentkezhet. A versenyre kortól, stílustól és létszámtól függetlenül nevezhetnek. 😉

Szerintetek kik lesznek benne ? Esetleg ? 🙂

  • Les Twins
  • Keone and Mariel Madid
  • Kinjaz

https://www.youtube.com/watch?v=JQYaBRpCd_g

Várhatóan két-három hónapos késéssel fog megérkezni Magyarországra a műsor, de addig az NBC hivatalos Youtube oldalán és webodalán tudtok további információt szerezni és beletekinteni az első adásokba. Mi pedig megpróbálunk mindig elsőként informálni benneteket és együtt átélni veletek ennek a fergeteges műsornak a hangulatát. 😉

https://youtu.be/4JQ4eypngD4