Elindult a Master Dance 2017-es Nyári Tábora!

Elindult a Master Dance 2017-es Nyári Tábora!

Örömmel tájékoztatjuk, hogy elindult a Master Dance 2017-es Nyári Tábori jelentkezése. Még nagyobb élménnyel és MD életérzéssel várjuk a táborlakókat.

Nem is tudjátok, de a jelentkezés kiadása előtt már sorban kaptuk a kérdéseket, hogy mikortól elérhető a 2017-es táborunk. Nem is meglepő, hiszen már évek óta jó hírnévvel hirdetjük a táborunkat. És büszkék vagyunk, hogy tavaly mind a két turnusunk teltházas, több száz jelentkezővel. Nem utolsó sorban bekerültünk Magyarország top 5 legjobb nyáritábora közé 2016-ban. 🙂

 

Idén sem állunk le, hiszen célunk, hogy Magyarország legjobb nyáritáborává váljunk, ahol a pörgős táncórák mellett igazi élményt és barátokat tudunk adni a táborlakóknak. Az idei évben még több táncórát vezettünk be és extra meghívott vendégtanárokkal bővítjük a táncórák palettáját. 🙂

Ha új vagy nálunk, akkor érdemes tudnod, hogy rohamosan fogynak el a helyek, így érdemes minél előbb leadnod a jelentkezést. Ha már voltál nálunk, akkor tudod nincs több habozás, azonnal meg kell tenned az első lépést. 🙂

Tetszik és leadom a jelentkezési lapot. 🙂

Jelenlegi adatok szerint: (2017.04.02)

I.Turnus

  • A. Szobából 6 helyünk van még a fiúknak, 2 helyünk a lányoknak
  • B. szobából: 37 helyünk van még.

II.Turnus

  • A.Szobából: 17 helyünk van még.
  • B.Szobából 38 helyünk van még.