A Varázslatos Master Dance Karácsonyi Gála

Az idei karácsonyi rendezvényünk ezt a nevet kapta. Mit jelent számunkra a varázslat? 🙂 A tánc örömét. Azt, hogy előadhatjuk tudásunkat.

A Varázslatos Master Dance Karácsonyi Gála

Az idei karácsonyi rendezvényünk ezt a nevet kapta.
Mit jelent számunkra a varázslat?  🙂
A tánc örömét. Azt, hogy előadhatjuk tudásunkat. Mosolyt csalhatunk szeretteink arcára. Amikor sikerül egy nehéz lépés. Amikor megcsináltuk a színpadon. Amikor látjuk, hogy egy diákunk önbizalommal, mosolyogva lép ki a nagyközönség elé. A csillogó tekintetű büszke szülők tapsát, a közös nevetéseket. Amikor tanáraink láthatják a 3 hónapos felkészülés eredményét. Az MD-ben szerzett barátainkat. A közös nevetéseket, selfieket és boldog pillanatokat.A varázslathoz hozzátartozik a meglepetés is. Szeretnénk, ha mindenki egy kis karácsonyi meglepetést hazavihetne. Így ebben az évben nemcsak diákjainkat, hanem minden kedves résztvevőnket szeretnénk megajándékozni egy apró figyelmességgel.

Éld át velünk a varázst! Mindenkit sok szeretettel várunk!