Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean idelit sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem.
1-677-124-44227

info@yourbusiness.com

184 Main Collins Street | West victoria 8007

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin, lorem quis.
Top
MasterDance tánciskola > Hírek  > 2018 névsor

2018 névsor

Sziasztok!

Köszönjük szépen még egyszer a bizalmat és jelentkezést! Kérjük, ellenőrizzék még egyszer, hogy megfelelő csoportba osztottunk-e be benneteket. A nagy létszámra való tekintettel, mi is hibázhatunk. 🙂

Összegezve, kérjük nézzék át, hogy valóban a kiválasztott csoportba kerültek-e és ha bármilyen változást szeretnének, akkor kérjük írjanak nekünk egy email-t. info@hiphoptanciskola.com

Értelemszerűen, ha megtaláltad a nevedet a csoportodban, akkor a szeptemberi 4-ei és 5-ei kezdésnél meg kell jelenned az órarendednek megfelelően. A beiratkozási héten már rendes oktatás fog folyni mind a 9 csoportunkban.☺️

2018 Kezdés:

Január 8. (hétfő-szerdai csoportoknak)  ;  január 9. (kedd-csütörtöki csoportoknak) és Január 12. (pénteki csoportnak)

Hétfő-Szerda 16:00 – 17:00

Horvath krisztina

Wolfram Dominik

Padla Dorina

Hirschler Vivien

Hargitai Adrienn

Lorx Alíz

Vincze Henrietta

Bodnár Botond

Gombkötő Ilona

Cserni Anna

Baksa Viktória

Csabai Nóra

Csizmadia Viktória

Kocsis Anna

Marczell Panka

Molnár Zelina

Nép Natália

Panka Bálint

Rózsa Janka

Simai Johanna

Szabó Virág

Vastag Bence

Jéga-Szabó Enikő

Markovics Dorina

Tordai Laura

Batai Zsanett

Földi-Kiss Csenge

Ivánka Laura

Kiss Botond

Kiss Dorottya Sára

Pöő Nimród

Hétfő-Szerda 17:00 – 18:00

Jászfalvi Eszti

Vas Anna

Papp Szófia Réka

Gergely Barbara

Borhi Liliána

Czekk Alia

Krammer Kyra

Szix Viktória

Puskás Szaffi

Kaprinay Rebeka

Móroczová Olivia

Vitai Kitti

Winkler Maja

Balla Dóra

Beliczky Viktória

Bondár Emilia

Kovács Anna

Kuczik Klarissza

Liptai Réka

Nágl Luca

Nagy Hanna

Palotai Anna

Pelyvás Gréta

Urmai Blanka

Hétfő-Szerda 18:00 – 19:00 

Valkai Fanni

Takács Boglárka

Vas Anna

Aghimien Zoé

Blazsó Kira

Bogo Bendeguz

Bui Hoa Lan

Ghisoni Pietro

Hain Li Lan

Kacsenyák Nóra

Király S. Ádám

Kövesdán Hanna

Rajos Berta

Bognár Krisztián

Hétfő-Szerda 19:00 – 20:00

Timaffy Isabella Caterina

Paris Solen

Angela Bickmore

Király Krisztina

Németh Laura

Precup Alexandra

Karászi Kíra

Éliás Anna Janka

Pálfai Fruzsina

Réka Papczun

Wu Xiao Xi

Kedd-csütörtök 16:00 – 17:00

Straub Ádám

Kovács Renáta Karina

Gajdos Milla

Botos Dániel

Andrásy Bernadett

Doncsecz Gréta

Radics Mia

Babai Barbara

Kamuthy Flóra

Tamás Panni

Bui Lan Leila

Chen Kriszti

Hegyesi Izabell

Körtvély Rebeka

Kullai Adél

Makovi Dorka Blanka

Nguyen Milena

Sonkovits Eszter

Szekeres Kata

Tóth Maja Zsófia

Gergely Barbara

Kedd-csütörtök 17:00 – 18:00

Timár Eszter

Győrfi Hajnalka

Mai Nguyen

Puskás Szaffi

Cedric

Liebhardt Boglárka

Dobay Levente

Futó Kamilla

Kovács Noémi

Margitics Laci

Nagy Ágnes

Ring Máté

Butkó Nikolett

Czire Hanga Debora

Gősi Fanni

Hegyesi Henriett

Ilauszky Anna

Pacziga Alíz

Kedd-csütörtök 18:00 – 19:00 

Kamuthy Máté

Aros Dóra

Balogh Ákos

Kecső Gergő

Kemenes Máté

Kiss Dorina

Niloofer Ayesha Mahrough

Ormos Árpád

Ormos Zolta Endre

Sánta-Vámos Bertold

Szabó Réka Dorottya

Tógyer Dániel

Virág Bence

Kedd-csütörtök 19:00 – 20:00

Gyurcsányi Réka

Nagy Kinga

Berecz István

Szabó Renáta

Bodrogi Flóra

Carina Einfalt

Gyurkó Tamás

Pfeiffer Ágnes

Takács Réka

Péntek 16:30 – 18:00

Czinke Diána

Jéga-Szabó Enikő

Markovics Dorina

Tordai Laura

Puskás Szaffi

Kaprinay Rebeka

Móroczová Olivia

Vitai Kitti

Winkler Maja

Vas Anna

Karászi Kíra

Babai Barbara

Kamuthy Flóra

Tamás Panni

Liebhardt Boglárka

Nagy Kinga

Tóth Bernadett

Fazekas Dóra

Bányai Benjamin

Vincze Henrietta

Vas Anna

Vida Melinda

Vida Enikő

Conrad Jamila

Timár Eszter